Gais: ”Vi vet inte vad som pågår”

Möt killarna i Ålborg mor katalogtjänst

Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter. Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Backatorp IF P06 Fotboll. I 3 graders värme och regn så spelade vi med 3 lag i 3 olika grupper. Vi vann en grupp och de övriga 2 lagen hamnade 2:a i sina grupper. I finalen så förlorade vi mot ett bra lag men totalt sett så blev det ännu ett kvitto på att våra killar är grymma! Vi väntar på besked från Backavallen och fram tills dess så tränar vi endast på torsdagar mellan ochse nedan.

Liknande fraser

All situationer i vilka en särskild utbyteskontroll krävs definieras av tullkontoret i Ålborg som oriktigheter från början. Aalborgin tullitoimipaikka määrittelee kaikki tapaukset, joissa on suoritettava erillinen vaihtamista koskeva tarkastus, lähtökohtaisesti sääntöjenvastaisiksi. I den del som berör Danmark skall uppgifterna om gränskontrollstationen i Ålborg ersättas med följande:.

Beredda att släppa Pehrsson

Gais klubbledning tagna på sängen av uppgifterna kring tränaren Magnus Pehrsson. Danska medier hakar nu på Sportbladets uppgifter försåvitt att Magnus Pehrsson är nära ett övergång till danska Ålborg. På Gais kansli i Göteborg försöker klubbens chefskap — som helt tagits på sängen av uppgifterna — reda ut vad det är som händer. Senare mirakel eftermiddagen bekräftade klubben på sin webbsida att Magnus Pehrsson har träffat representanter från den danska klubben under veckoslutet. I dag se separat artikel presenterar Sportbladet uppgifter som tyder på att Gais-tränaren Magnus Pehrsson, som tidigare ryktats vara på väg till Djurgården, är mycket nära en övergång till det danska laget Ålborg. Uppgifter som mirakel dagen även figurerat i dansk media där Ålborgs klubbdirektör Lynge Jakobsen dessutom har lovat att en ny coach kommer att presenteras senast 1 december. Enligt klubbdirektören Sebastian Arby togs ledningen på sängen av uppgifterna i dag och det ska inte ha förts några diskussioner mellan varken Gais samt Ålborg eller Gais och Magnus Pehrsson. Vi måste kolla upp vad det här är för något, det utför vi nu, men vi vill ej ringa, det är Ålborg som plikt ringa oss.

Möt killarna i Ålborg mor vita

P06 News 24 okt, Träning, Kaffe/Kalender / Ålborg City Cup | Backatorp IF P06 Fotboll | poulelesecharmeaux.eu

Vi använder Cookies för att ge dej en så bra upplevelse som genomförbart. Jag förstår. Bli medlem. Info mot föräldrar. Bli medlem i Öckerö Idrottsförening. Välkommen till Öckerö IF! På denna hemsida hittar du allt du behöver veta om Öckerö IF och våra lag! Välj laget du söker postumt i toppmenyn för att hitta matcher, truppen, resultat mm.

COMMENT

Enter your comment!
Enter your name here